BEZPŁATNA ANALIZA DYSKU

Pierwszym etapem prac, po dostarczeniu nośnika do MiP Data & Forensic reprezentującej Brand MiP Data Recovery jest wykonanie analizy, której zadaniem jest uzyskanie odpowiedzi na trzy podstawowe pytania:

  1. Czy jest możliwość odzyskania danych z dysku
  2. Jaki jest przybliżony czas niezbędny co odzyskania danych z dysku
  3. Jaki jest przybliżony koszt realizacji usługi odzyskiwania danych

W przypadku wyboru standardowego trybu prac, czas oczekiwania na analizę wynosi do 3 dni roboczych – zlecenia realizowane są zgodnie z kolejką przyjęć. Niezwykle rzadko (w przypadku  nośników o unikalnych parametrach) zdarza się, że do wykonania analizy niezbędne jest wykorzystanie sprawnych elementów z dysku donora, zatem czas weryfikacji nieznacznie może się  wydłużyć z uwagi na konieczność jego zakupu. Jednakże każdy taki przypadek konsultowany jest z klientem.

Uwaga!!! Jeżeli wykonana analiza nie jest w stanie odpowiedzieć na powyższe pytania, co zazwyczaj dotyczy najpoważniejszych usterek dysków, wtedy konieczne jest przeprowadzenie bardziej zaawansowanych czynności w ramach ekspertyzy.

Czym jest EKSPERTYZA dysku możemy przeczytać TUTAJ.

Aby zamówić bezpłatną analizę dysku konieczne jest dostarczenie nośnika do MiP Data & Forensic w dogodny dla Państwa sposób:

  1.  Wypełnienie formularza zgłoszeniowego, dostępnego z poziomu Menu – zakładka strefa klienta, a następnie wybranie „wypełnij zgłoszenie online”.
    Rejestrując zlecenie tą drogą możliwe jest wybranie opcji bezpłatnego odbioru nośnika przez kuriera. W tym celu nasz konsultant skontaktuje się z Państwem i ustali dogodny termin
    odbioru.
  2. Udanie się do najbliższego Państwu punktu przyjmowania nośników i tam pozostawienie nośnika, który jest następnie przesyłany do Centralnego Laboratorium Odzyskiwania Danych w Warszawie na ul. Połczyńskiej 10.
  3. Dostarczenie nośnika bezpośrednio do naszego laboratorium.