Odzyskiwanie danych Android

Odzyskiwanie danych Android – co to takiego

Nawet zaawansowana technologia może od czasu do czasu napotykać problemy i nie ulega wątpliwości, że utrata cennych danych osobowych jest dość frustrująca. Odzyskiwanie danych Android to usługa dotycząca telefonów i smartfonów dostarczanych do nas na potrzeby odzyskania danych i informatyki śledczej.

Jednak MiP Data & Forensic reprezentująca Brand MiP Data Recovery posiada odpowiednia wiedzę i doświadczenie w odzyskiwaniu danych z systemu Android jest w stanie zapewnić wartościowe rozwiązanie. Będziecie państwo w stanie odzyskać większość utraconych danych oddając nośnik do analizy.

Funkcje i specyfikacje

Urządzenie zostanie podłączone do komputera osobistego, wszystkie pliki zostaną przeskanowane, a następnie można je odzyskać za pomocą kliknięcia przycisku. Niektóre przykłady obejmują wiadomości SMS, obrazy, filmy, kontakty i dokumenty.

Jest także w stanie poradzić sobie z typowymi okolicznościami, takimi jak przypadkowe usunięcie wirusów, ataki uszkodzonych plików i błędów w systemie operacyjnym. Instalacja jest prosta, a przy całkowitej wielkości nieco ponad 3 megabajty nie musisz martwić się o nadmiar pamięci. W przeciwieństwie do innych alternatyw, nie będziesz potrzebować żadnych wcześniejszych umiejętności odzyskiwania danych, aby czerpać przyjemność z tych korzyści.