Komputery DELL

CHROŃ SWOJE DANE NAWET JEŚLI TWÓJ DYSK TWARDY NIE DZIAŁA

Chociaż nigdy nie przewiduje się awarii dysku twardego, czasami pojawia się nieoczekiwany problem. Usługa odzyskiwania danych z dysku twardego MiP Data & Forensic zapewnia klientom o różnej wielkości – od małych firm po duże firmy publiczne i agencje rządowe – możliwość odzyskania danych z uszkodzonego dysku twardego. Usługa odzyskiwania danych z dysku twardego obejmuje:

  • Próba odzyskania danych z uszkodzonego dysku twardego w czystych pomieszczeniach bez pyłu, jeśli jest to konieczne, w przypadku gdy są one starannie demontowane, sprawdzane i przetwarzane, gdy system jest na gwarancji
  • Korzystanie z Clean Room-u czystego środowiska wolnego od kurzu, gdy jest to konieczne do otwarcia dysku w celu odzyskania danych.
  • Wiele opcji umożliwiających klientom odzyskanie odzyskanych danych. Opcje obejmują pendrive USB lub dysk twardy USB.
  • Dostęp do panelu klienta – MDRF Panel, bezpiecznego, chronionego hasłem zasobu internetowego wykorzystywanego do monitorowania stanu odzyskiwania danych.

Obsługiwane produkty: Dell PowerEdge ™, OptiPlex ™, Dell
Systemy komputerowe Precision ™, Latitude ™ i Vostro ™ 

CO POWODUJE NIEPRAWIDŁOWE NIEBEZPIECZEŃSTWO NAPĘDU?

Lista zdarzeń powodujących awarię dysków twardych i utratę danych nie jest ograniczona, ale niektóre z głównych przyczyn to skoki napięcia i wirusy. Dzięki usłudze odzyskiwania danych dysku twardego firmy Dell naszym celem jest próba odzyskania danych z uszkodzonego dysku twardego, niezależnie od tego, co się z nim stało.